Key Account Manager

Genata European Goods jest prężnie działającą firmą międzynarodową z branży FMCG zajmującą się̨ handlem produktami spożywczymi, napojami oraz chemią do ponad 40 krajów na całym świecie. W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Key Account Manager

Obowiązki:

- Budowanie kanałów sprzedaży z branży FMCG na całym świecie

- Aktywne zarzadzanie powierzonym obszarem sprzedaży

- Współpraca z aktualnymi klientami firmy

- Pozyskiwanie nowych rynków zbytu

- Opracowanie i wdrożenie koncepcji rozwoju na wyznaczonych rynkach

Wymagania:

- 3- 4 letnie doświadczenie na stanowisku Export Managera lub Key Account Managera

- Biegła znajomość́ języka angielskiego jest warunkiem koniecznym

- Doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy

- Samodzielność́ i dynamizm w działaniu, nastawienie na wyniki

- Gotowość́ do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

- Współpraca w oparciu o umowę̨ o pracę oraz stabilność́ zatrudnienia

- Możliwość́ rozwoju zawodowego

- Warunki finansowe adekwatne do umiejętności i osiąganych efektów

- Samodzielność́ działania

 Miejsce pracy: Choroszcz k/Białegostoku lub Warszawa.

Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@genata.biz. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się̨ tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GeNaTa European Goods Sp. z.o.o  Sp.k .

Manager ds. zakupów

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Manager ds. zakupów

Obowiązki:

- wyszukiwanie nowych dostawców
- analiza rynku, porównywanie cen, monitorowanie konkurencji
- negocjacje z dostawcami
- zarządzaniem produktami, które będą wprowadzane do asortymentu lub usuwane - planowanie, rozwój i realizacja promocji marketingowych i ofert
- ścisła współpraca z działem sprzedaży
- opracowanie lokalnej strategii w celu dostosowania się do globalnej strategii firmy - wyszukiwanie nowych dostawców w kraju i poza granicami Polski

Wymagania:

- wyższe wykształcenie
- min. 3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z zakupami - bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętności analityczne i strategiczne
- umiejętność zrozumienia potrzeb klientów i wymogów rynku
- znajomość branży FMCG
- wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

Oferujemy:

- umowę o pracę
- ciekawą pracę z młodym i kreatywnym zespołem
- duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
- zdobycie bogatego doświadczenia
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@genata.biz. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się̨ tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy dyskrecję.

Informacja o Subskrypcji